Resultaten
01/05/2014 - BK ploegen Doornik (SMO-Specialized team 2)
18/05/2014 - 1/8 Dendermonde 24/05/2014 - 1/4 St. Laureins 08/06/2014 - 1/4 Beernem 29/06/2014 - 1/8 Metz (FRA) 06/07/2014 - BK 1/4 Kortrijk 20/07/2014 - 1/3 Aarschot 02/08/2014 - 1/4 Warendorf (GER) 09/08/2014 - BK 1/8 Wuustwezel 15/08/2014 - 1/4 Izegem 03/09/2014 - 1/4 Zwintriatlon Knokke 13/09/2014 - 1/4 Ieper 21/09/2014 - 1/8 Mechelen |
10e
5e 5e - 1e HU23!! 10e - 1e HU23 10e 34e - 11e HU23 16e - 2e HU23 2e!! - 2e HU23 33e - 21e HU23 11e - 4e HU23 22e - 5e HU23 7e - 2e HU23 8e |
Beloften 3e jaar
01/05/2013 - BK ploegen Doornik
04/05/2013 - Clubkampioenschap 19/05/2013 - 1/4 Seneffe 26/05/2013 - 1/8 Dendermonde 09/06/2013 - 1/4 Beernem 30/06/2013 - BK Olympic Distance Brasschaat 14/07/2013 - Sprint Les Angles (Demi Finale D3)(FR) 28/07/2013 - 1/4 Gray (FR) 08/08/2013 - 1/4 Lommel 15/08/2013 - 1/4 Izegem 04/09/2013 - 1/4 Knokke 08/09/2013 - Sprint Noeux-Les-Mines (Finale D3)(FR) |
5e
DNS - Ziek 16e - 5e HU23 2e 3e DNF 26e 7e 18e - 4e HU23 18e - 7e HU23 29e - 6e HU23 34e |
Beloften 2e jaar
Beloften 1e jaar
Junioren 2e jaar Nog in te brengen
Junioren 1e jaar
- 29/03/2009 Duatlon Geluwe 7e (5e cat.)
- 01/05/2009 BK Ploegentriatlon Charleroi 5e
- 2009 Clubkampioenschap 4e
- 10/05/2009 BK Duatlon Ruddervoorde 8e
- 17/05/2009 Triatlon Seneffe 6e
- 01/06/2009 Triatlon L'eau d'heure 3e
- 06/06/2009 ETU Triathlon Wenen (au) 40e
- 05/07/2009 Duatlon Wevelgem 7e
- 01/08/2009 Bk Sprint Triatlon Antwerpen 24e
- 15/08/2009 Bk Triatlon Izegem 9e
- 23/08/2009 Triatlon Weiswampach (lux) 8e (5e cat.)
- 30/08/2009 PK Duatlon Waardamme 3e
- 06/09/2009 Triatlon Doornik 4e
- 21/09/2009 Kwart Triatlon Ieper 20e (1e H18)
Jeugd A 2e jaar
- 2008 Clubkampioenschap 9e
- 11/05/2008 Triatlon Seneffe 4e
- 18/05/2008 BK Duatlon Wevelgem 3e
- 01/06/2008 Duatlon Torhout 1e
- 08/06/2008 Triatlon l'eau d'heure 5e
- 06/07/2008 Triatlon Kortrijk 1e
- 20/07/2008 Triatlon Oudenaarde 10e
- 10/08/2008 BK Triatlon Butgenbach 11e
- 15/08/2008 Triatlon Izegem 7e
- 31/08/2008 PK Duatlon Waardamme 3e
- 07/09/2008 Triatlon Tournai 2e
- 21/09/2008 Duatlon Tielt 3e
Jeugd A
- 01/04/2007 Duatlon Geluwe 5e (2e cat.)
- 29/04/2007 Duatlon Ruddervoorde 3e
- 19/05/2007 Triatlon Antoing 9e
- 27/05/2007 BK Triatlon Meerhout 17e
- 03/06/2007 Triatlon l' eau d'heure 7e
- 01/07/2007 Duatlon Wevelgem 10e
- 08/07/2007 Triatlon Kortrijk 1e
- 15/07/2007 Triatlon Oudenaarde 10e
- 15/08/2007 Triatlon Izegem 10e
- 19/08/2007 Triatlon Weiswampach (lux) 24e (11e cat.)
- 02/09/2007 PK Duatlon Waardamme 2e
- 16/09/2007 Duatlon Tielt 2e
Jeugd B
- 02/04/2006 Duatlon Geluwe 12e plaats (2e cat.)
- 16/07/2006 Duatlon Wevelgem 2e plaats
- 15/08/2006 Triatlon Izegem 8e plaats
- 31/08/2006 PK Duatlon Waardamme 2e plaats
Jeugd C
- 24/08/2003 Triatlon Wevelgem 9e plaats